Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

"Zielona sala" czyli powstanie ekologicznej, zielonej klasy zewnętrznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Grudziądzu.

GBO net plakatOd trzech lat nasza szkoła nie zgłosiła żadnego projektu do GBO. W tym roku pragniemy zgłosić ciekawy projekt pn. "Zielona sala" czyli powstanie ekologicznej, zielonej klasy zewnętrznej na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Grudziądzu. Projekt zakłada utworzenie obiektu- altany do prowadzenia zajęć w warunkach terenowych. Ośmiokątna duża altana ma być przeszklona i zamykana. Daje to spore możliwości jej wykorzystania od wiosny do jesieni, a nawet zimy. Altana będzie mogła pomieścić 25 osób, ma być wyposażona w stoły i ławy. Miejsce to trawnik przy wejściu od strony ul. Mazurskiej (mała bramka), naprzeciwko kościoła.
Ponieważ na terenie osiedla Mniszek jest mało miejsc do spotkań mieszkańców postanowiliśmy, że altana zostanie też udostępniona mieszkańcom na spotkania i zebrania. To bardzo ważne dla naszego osiedla, gdyż często zgłaszaliście Państwo, że nie ma w Mniszku żadnej świetlicy czy zwykłego miejsca do spotkań. Nasz projekt nie wyczerpuje puli finansowej dla okręgu. Jego koszt to 88 tys. z postawieniem, wyposażeniem i podłożem z kostki brukowej.

Bardzo prosimy o oddanie głosu na nasz projekt.Przypominamy, iż głosowanie potrwa od 25 maja do 14 czerwca br. Wyniki głosowania zostaną opublikowane najpóźniej do 6 lipca.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii głosy na wybrane zadania będzie można oddać wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą systemu do obsługi GBO na stronie: 
https://gbo.grudziadz.pl/ .

Z instrukcją głosowania elektronicznego można zapoznać się tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=pNNKdWpjec8&feature=youtu.be

Każdy z mieszkańców może zagłosować tylko raz, oddając głosy na maksymalnie 2 wnioski z okręgu w którym mieszka.

Bardzo prosimy o oddanie głosu na:


OKRĘG NR 10 MNISZEK-RUDNIK
SYMBOL ZADANIA: 26/2021
NAZWA ZADANIA "ZIELONA SALA" CZYLI POWSTANIE EKOLOGICZNEJ, ZIELONEJ KLASY ZEWNĘTRZNEJ NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W GRUDZIĄDZU.

Mam nadzieję, że już w przyszłym roku nasz osiedle i nasza szkoła wzbogacą się o ciekawe miejsce do zajęć i spotkań. Mniszek na to zasługuje.

Z wyrazami szacunku i wiary, że Państwo poprzecie nasz projekt,

Marlena Treichel

Dyrektor