24 stycznia 2020 roku odbył się apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2019/20. Na apelu obecne były wszystkie klasy i nauczyciele.
Na początku p. Anita Kołtun podsumowała wyniki w nauce i zachowaniu w klasach I- III. Pani wicedyrektor Małgorzata Binder wręczyła najlepszym klasom Puchary Dyrektora Szkoły.
Wzorowi uczniowie |
nakrętki |
makulatura |
baterie |
czytelnictwo |
|
1a |
Brucki Dominik Drozd Filip Dziubak Aleksander Grajkowski Stanisław Hryniewiecki Szymon Kenig Jakub Kozłowska Agata Lask Nikola Michalski Michał Niedźwiecka Klaudia Pakowski Błażej Pruszkowski Stanisław Robaczewski Leon Skowrońska Zofia Surmacz Bartosz |
23232, śr.1056 |
643 kg; 29,22kg |
5453; śr.247,8 |
………………………….. |
1 b |
Bielicki Piotr Cukrowski Olaf Rutkowski Filip Koźlinka Szymon Nowak Aleksandra Obidzińska Matylda Skrypka Mariia Ścibiński Marcel Ordońska Aleksandra Jablońska Pola |
17750; śr.934 |
389 kg; śr.20,4kg |
1050; śr.55,2 |
…………………………… |
2 a |
Balbuza Dawid Balbuza Maciej Duda Laura Jaworski Bartosz Kobuszyńska Anna Lewandowska Julia Pawlikowski Olaf Piekarska Lilianna Pukmiel Karina Skierkowska Lena Wiśniewski Franciszek |
18350; śr.1019,44 |
336kg; śr.18,7kg |
2029; śr.112,7 |
648; śr.34,1 |
2 b |
Borowiecka Martyna Dłużyński Jakub Harat Emilia Jaworska Nikoleta Karwowska Zuzanna Krajewska Maja Lewandowicz Sara Miś Mateusz Wiśniewski Ksawery Witkowski Mateusz |
21045; śr.1169 |
1074; śr.59,6kg |
1893; śr.105 |
598; śr.33,2 |
3 a |
Chojnowski Igor Czyrynda Konrad Goławska Natalia Jankowski Jakub Kaszuba Wiktoria Kerber Maja Melerowski Mikołaj Michalska Maria Rabanowska Marta Skowrońska Maria Stawicka Julia Surmacz Patrycja |
56253; śr.3309 |
1469kg; śr.86,41kg |
3812; śr.224,2 |
473; śr.27,8 |
3 b |
Ciechanowska Martyna Gralak Hubert Jastrzębska Patrycja Klimek Karolina Kozak Karolina Świerżyński Przemysław Zakrzewska Amelia Januszewski Wiktor Kujaczyński Hubert |
27946; śr.1863 |
1217kg; śr.81,13 |
2535; śr.169 |
465; śr.31 |
Uczniowie z największą ilością makulatury:
Jastrzębska Patrycja-764 kg
Chojnowski Igor-703 kg
Karwowska Zuzanna-354 kg
Uczniowie z największa ilością baterii:
Drozd Filip-4100
Chojnowski Igor-2080
Jastrzębska Patrycja-1260
Uczniowie z największa ilością zakrętek:
Chojnowski Igor-17850
Surmacz Patrycja-16900
Jastrzębska Patrycja-11100
Klasa 1 a |
Klasa 1 b |
Klasa 2 a |
Klasa 2 b |
Klasa 3a |
Klasa 3 b |
|
Konkurs plastyczny o bezpieczeństwie |
20 pkt |
25 pkt |
10 pkt |
20 pkt |
……… |
15 pkt |
Konkurs na choinkę ekologiczną |
25 pkt |
5 pkt |
5 pkt |
35 pkt |
30 pkt |
…… |
Wzorowe zachowanie |
150 pkt |
100 pkt |
110 pkt |
100 pkt |
120 pkt |
90 pkt |
Makulatura |
29 pkt |
20 pkt |
18 pkt |
60 pkt |
86 pkt |
81 pkt |
Zakrętki |
105 pkt |
93 pkt |
102 pkt |
117 pkt |
330 pkt |
186 pkt |
Baterie |
248 pkt |
55 pkt |
112 pkt |
105 pkt |
224 pkt |
169 pkt |
czytelnictwo |
………… |
…… |
34 pkt |
33 pkt |
27 pkt |
31 pkt |
razem |
577 pkt |
298 pkt |
391 pkt |
470 pkt |
817 pkt |
572 pkt |
Zwycięzcy:
I miejsce wśród klas I- klasa 1 a ,
I miejsce wśród klas 2-3- klasa 3 a
W klasach 4 – 8 najwyższe wyniki w nauce uzyskali:
4a - Gracjan Sielski i Adam Pepliński
5a – Sandra Chojnacka , Wiktoria Ścibińska i Aleksander Stodolski
5b - Jakub Adamczewski, Maja Radziszewska i Julia Rakowska
6a - Emilia Surmacz
6b - Oliwia Borowiecka
6c - Wiktoria Heyduk, Laura Gadomska, Maja Lagocka
7a - Paweł Pawski, Radosław Sitkowski i Martyna Kliwer
7b - Julian Dąbrowski
Wzorowe zachowanie otrzymali:
4a
Błażej Kiliszek, Adam Pepliński i Zuzanna Sinicka
5a
Chojnacka Sandra, Jacek Grunt, Aleksandra Jaworska,
5b
Jakub Adamczewski, Karol Firyn, Aleks Grala, Igor Józefczyk, Nadia Lewandowska, Maja Radziszewska, Julia Rakowska
6a
Marta Nowak, Wiktoria Ostrowska, Magdalena Pipowska, Emilia Surmacz
6b
Martyna Deręgowska, Klaudia Groszewska , Paulina Sielska
6c
Wiktoria Heyduk, Hanna Kalinowska, Michał Kliwer, Patryk Krzysztofik, Laura Saworska, Laura Winiarek, Wiktoria Winniewska
7a
Martyna Kliwer, Paweł Pawski, Radosław Sitkowski,
7b
Julian Dąbrowski, Zuzanna Klimek, Wiktoria Łysakowska, Nadia Melerowska, Anna Peplińska, Julia Wicha, Amelia Wyszyńska
8a
Natalia Langowska, Martyna Motyka, Jakub Podwojski, Aleksandra Trelewicz
Następnie pani wicedyrektor wyróżniła uczniów i klasy z najwyższą frekwencją. Uczniowie, którzy mieli stuprocentową frekwencję, otrzymali słodkie upominki.
Nauczyciele: Halina Stodolska, Marita Grajewska Treder, Hanna Szulc-Lewandowska
i Witold Zygadlewicz wręczyli uczniom dyplomy i upominki za udział w konkursach z matematyki, języka polskiego, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rajdach pieszych.
Oprócz tego, że się uczymy, dbamy też o innych i o środowisko. Zbieramy zakrętki i makulaturę. W zbiórce makulatury I m. zajęła klasa IV a, zaś najwięcej makulatury indywidualnie przyniósł Dominik Niegórski. Również ten sam uczeń otrzymał nagrodę za najwięcej przyniesionych zakrętek.
Później nastąpił miły moment. Uczniowie i opiekunki SU wyróżnili uczniów, którzy zwyciężyli w klasowym plebiscycie „Najlepszy kolega, Najlepsza koleżanka”. To zaszczytne wyróżnienie otrzymali:
Zuzanna Sinicka z klasy 4a
Zofia Robaczewska z klasy 5a
Jakub Adamczewski z 5b
Magdalena Pipowska z klasy 6a
Zuzanna Muś z klasy 6b
Patryk Suchan z 6c
Martyna Kliwer z 7a
Nadia Melerowska z klasy 7b
Natalia Langowska z klasy 8a.
Na koniec zostawiono najbardziej emocjonujące wyniki rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły.
W I semestrze roku szkolnego 2019/20 Puchar zdobyła klasa Vb. Gratulacje dla klasy i wychowawczyni – p. Grażyny Redmer.
Przed rozejściem się do klas prowadzący przypomnieli o zachowaniu zasad bezpiecznej zabawy podczas ferii zimowych i życzyli wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
Apel prowadzili Patryk Pabiś i Martyna Kliwer.
Marita Grajewska Treder