dokumenty szkoły

© 2009 by WM

PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ
(12.10.2009)

Dnia 12.10.2009 r. odbyło się w naszej szkole pasowanie klas pierwszych na gimnazjalistę. Uczniowie z klas II a i II b wcielili się w role dowódców, a przedstawiciele klas pierwszych wykonywali rozmaite zadania. Na „ poligonie” radzili sobie raz lepiej, raz gorzej, ale ogólnie było nieźle.
     Oprócz tego odbyły się inne konkurencje np.: picie mleka, konkurs o naszej szkole i inne. Zadaniem klas pierwszych było też przedstawienie się w żartobliwy sposób, odśpiewanie piosenki lub pokazanie zabawnej scenki. Z tym zadaniem zdecydowanie lepiej poradziła sobie klasa I B.
     Wszyscy znakomicie się bawili, a „pierwszaki” z powodzeniem dostąpili zaszczytu wstąpienia w szeregi „gimnazjalistów”.

Grażyna Redmer