dokumenty szkoły

PODSUMOWANIE POWIATOWEGO TURNIEJU EKOLOGICZNEGO

GRUDZIĄDZ 2013 (02.12.2013)

Uczestniczki Powiatowego Turnieju Ekologicznego – Grudziądz 2013

W poniedziałek, 2 grudnia 2013 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyło się podsumowanie VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego, który jest częścią składową Powiatowego Turnieju Ekologicznego.

Uczestnicy finału konkursu rywalizowali między sobą 20 listopada b.r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Grudziądzu, gdzie rozwiązywali test składający się z 31 pytań dotyczących ekologii oraz wiedzy na temat środowiska przyrodniczego powiatu grudziądzkiego.

Celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat bogatych walorów przyrodniczo-turystycznych powiatu grudziądzkiego oraz pogłębianie wiedzy z zakresu ochrony przyrody i środowiska oraz ekologii. Nagrody i dyplomy wręczał Starosta Powiatu Pan Marek Szczepanowski wraz z organizatorami konkursu.

Miło nam poinformować, że nasza uczennica z gimnazjum Zuzanna Szumiłowska z klasy II b zdobyła wyróżnienie.

Drużynę gimnazjum reprezentowały także Aneta Ceglińska i Kamila Piórkowska, również z kl. II b. W tym konkursie wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody oraz upominki.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !

Opiekun: