dokumenty szkoły

z życia szkoły

© 2013 by KG

Rafał Narloch - zakwalifikował się do etapu finałowego

konkursu przedmiotowego z historii !!!

22 listopada 2013 r. Rafał Narloch - uczeń klasy III b naszego gimnazjum wziął udział w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego z historii , i jako jeden z pięciorga gimnazjalistów z naszego miasta będzie miał szansę 28 stycznia 2014 r. na zdobycie tytułu laureata konkursu przedmiotowego !!! Stało się to możliwe dzięki osiągnięciu wyniku wyższego niż wymagane 75% punktów w etapie rejonowym. Warto przypomnieć, że w etapie finałowym -wojewódzkim tytuł finalisty otrzymuje uczeń, który zdobędzie 45% punktów, natomiast tytuł laureata przysługuje uczniowi, który zdobędzie minimum 75% punktów. Jeśli zostanie laureatem, w co bardzo wierzymy, będzie mu przysługiwać zwolnienie z części egzaminu gimnazjalnego (otrzyma bez pisania maksymalną liczbę punktów z tej części) i przyjęcie do wybranej przez siebie szkoły średniej w pierwszej kolejności.

Razem z Rafałem w etapie rejonowym wziął udział jeszcze jeden uczeń naszego gimnazjum – Paweł Tolla, który niestety nie zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego (startuje jeszcze w konkursie przedmiotowym z biologii, w którym wierzymy, że pójdzie mu lepiej i zakwalifikuje się do etapu wojewódzkiego, czego szczerze Mu życzymy).

Gratulujemy Rafałowi Narlochowi obecnego sukcesu , życząc Mu jednocześnie zdobycia tytułu laureata w styczniu 2014r., a Pawłowi Tolla składamy wielkie podziękowania za trud włożony w przygotowania do konkursu.

Paweł Górecki