dokumenty szkoły

sport szkolny

z życia szkoły

© 2013 by KG

Wyniki konkursów historycznych – etap szkolny w roku szk. 2012/13.

4 listopada 2013 r. odbył się etap szkolny Konkursu przedmiotowego z historii , w którym wzięło udział 10 uczniów: 8 z trzecich klas gimnazjum i dwie uczennice z klasy drugiej . Jak zwykle test był trudny . Niemniej jednak dwóch uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego: Rafał Narloch , który zdobył 87 % punktów na wymaganych 65 % oraz Paweł Tolla – 66 % !!! Wielkie gratulacje i powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się już 22 listopada!!!!

(fot. - Etap szkolny konkursu przedmiotowego z historii)

7 października 2013 r. odbył się szkolny etap Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Grudziądz - moje miasto”, w którym wzięli udział uczniowie wszystkich klas gimnazjum. Spośród 19 uczestników konkursu do następnego etapu zakwalifikowały się 3 uczennice. Są to: Koss Emilia (kl.Ia), Rujner Magdalena (kl.IIIb) i Groszewska Julia (kl. Ib). Etap międzyszkolny odbędzie się 14 listopada 2013 r. w Ratuszu w Grudziądzu. Gratulacje i powodzenia w etapie miejskim !!!

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników etapu szkolnego: za trud przygotowania do konkursu, a tym , którzy awansowali do następnego etapu jeszcze raz serdeczne gratulacje i powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

Paweł Górecki