dokumenty szkoły

z życia szkoły

© 2013 by WM

SAMORZĄDY MAJĄ GŁOS!

W piątek, 28 września 2013 roku, na czwartej godzinie lekcyjnej odbyły się demokratyczne wybory do władz samorządu uczniowskiego 2013-2014. Uczniowie na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania oddali swój głos w bibliotece gimnazjum, która stanowiła szkolny lokal wyborczy. Spośród 111 osób uprawnionych do głosowania 91 oddało swój głos, w tym 81 głosów ważnych.

W Komisji Wyborczej zasiadali: Oliwia Macierzyńska, Maciej Winiarski, Aleksandra Zielińska

i Kamil Onyszko. Kandydatami, którzy kampanię wyborczą ze swoim programem przeprowadzali od 13 września, byli Aneta Ceglińska(IIb), Natalia Niebojewska(IIb) , Angelika Wilamowska(IIIa)

i Paweł Tolla(IIIb).

Na stanowisko szefa, czyli przewodniczącego samorządu wybrano zdecydowaną większością 64! głosów Pawła Tollę. Jego profesjonalna kampania, ciekawe pomysły i sympatia, jaką budzi wśród uczniów miały decydujące znaczenie. Jego godną zastępczynią została Aneta Ceglińska, a kolejne funkcje będą pełniły Angelika Wilamowska i Natalia Niebojewska.

Pamiętajmy, że funkcję rzecznika praw ucznia, do którego możecie się zwracac z każdym problemem, obejmie Kamila Piórkowska z klasy IIb.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy miłej i owocnej pracy oraz wielu sukcesów podczas realizacji pomysłów. Dzięki Wam wiele może się zmienic w naszej szkole.

Informacja na temat wyborów do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły jest również zamieszczona na stronie www.ceo.org.pl