dokumenty szkoły

z życia szkoły

© 2013 by WM

Uczniowie gimnazjum w teatrze

Spektakl z cyklu "Stop przemocy. Agresja? Jestem przeciw!” obejrzała w środę 25 września w teatrze młodzież z naszego gimnazjum. Reżyserem przedstawienia, które przestrzega uczniów szkół gimnazjalnych przed stosowaniem przemocy i agresji wobec rówieśników jest Zbigniew Kulwicki.

Kto gra na scenie? Grupa młodych aktorów-amatorów, którzy stworzyli ciekawą inscenizację, na którą żywo reaguje młoda publiczność. Spektakl daje do myślenia. Uczniów szkół gimnazjalnych spektakl przestrzega przed stosowaniem przemocy i agresji wobec swoich rówieśników. Niezwykle realistycznie odegrane są społecznie naganne zachowania i możliwe ich konsekwencje. Projekt teatralno-edukacyjny "Agresja? Jestem Przeciw!" realizowany jest na zamówienie Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego Grudziądzu.

Młodzi aktorzy grają przekonująco.