dokumenty szkoły

sport szkolny

z życia szkoły

© 2013 by WM

warsztaty „Wolontariat przyszłością człowieka”
(5.04.2013)

Członkowie Szkolnego Koła Caritas z gimnazjum wzięli udział w warsztatach na temat wolontariatu, zorganizowanych w Gimnazjum nr 8 w Grudziądzu. Stały się one okazją do wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń między wolontariuszami. Zadaniem uczestników było wykonanie plakatu promującego ideę wolontariatu. Wszystkie prace były piękne i ciekawe. Jedna z dwóch naszych grup w składzie: Joanna Miler, Paweł Olesiewicz, Patrycja Matus, zajęła II miejsce w konkursie na najlepszy plakat.

Gratulujemy!

Po aktywnej pierwszej części spotkania, w drugiej obejrzeliśmy zabawną, uwspółcześnioną wersję sztuki „Romeo i Julia” w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 8.
     Dziękujemy organizatorom za pomysł i realizację spotkania – p. mgr Monice Cichosz i p. mgr Bożenie Półczyńskiej. Jesteśmy wdzięczni gospodarzom – Dyrektor Gimnazjum nr 8 p. mgr Sławomirze Gajewskiej i Księdzu Kanonikowi Dariuszowi Kunickiemu za bardzo ciepłe przyjęcie i czas nam poświęcony.

Beata Makowska