dokumenty szkoły

i X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
(etapy szkolne)
(14, 29.11.2012)

14 listopada 2012 r. odbył się etap szkolny Konkursu przedmiotowego z historii, w którym wzięło udział 12 uczniów trzecich klas gimnazjum. Test obiektywnie trudny okazał się równie trudny dla uczestników. Niemniej jednak jeden uczeń zakwalifikował się bez problemu do etapu rejonowego: został nim Dawid Wacławski, który zdobył 85 %  punktów na wymaganych 65 % !!!

29 listopada 2012 r. odbył się szkolny etap X Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym, w którym mogli wziąć udział tylko uczniowie klas trzecich gimnazjum. Spośród 11 uczestników do następnego etapu wstępnie zakwalifikowało się 5 uczniów. Są to: Marcin Rujner, Joanna Miler, Paweł Warzyński, Joanna Jelińska i Patrycja Grzegorczyk. Wszyscy oni zdobyli wymagane 65% punktów z testu.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników etapu szkolnego za trud przygotowania do konkursu,
a tym, którzy awansowali do etapu rejonowego serdeczne gratulacje i powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych aż po osiągnięcie tytułu laureata.

Paweł Górecki