dokumenty szkoły

przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
dla uczniów szkół gimnazjalnych
(19.04.2012)

19 kwietnia 2012 r. w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu odbyła się uroczysta GALA Laureatów Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Bydgoszczy, na której  uczniowie gimnazjów z miasta Grudziądza i powiatów: grudziądzkiego, toruńskiego, brodnickiego, golubsko-dobrzyńskiego, wąbrzeskiego, chełmińskiego otrzymali z rąk Wicewojewody Kujawsko–Pomorskiego Pana Zbigniewa Ostrowskiego oraz Kujawsko–Pomorskiego Kuratora Oświaty Pani Anny Łukaszewskiej stosowne zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureatów konkursów przedmiotowych oraz pamiątkowe statuetki. Z naszego gimnazjum swoje trofea odebrali: Marta Tesz z kl. III a i Mateusz Figura z kl. III b, laureaci Konkursu przedmiotowego z biologii.

Wręczenie zaświadczeń i statuetek laureatów

Statuetka Laureata Konkursu

Opiekun: