dokumenty szkoły

z życia szkoły

© 2011 by WM

SUKCESY W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W roku szkolnym 2010/2011 wielu uczniów naszego gimnazjum brało udział w licznych konkursach przedmiotowych. Wielu "poległo" na etapie szkolnym. Kolejne "sito konkursowe” czekało na etapie rejonowym i okazało się przeszkodą nie do przebycia ...
     Byli jednak wśród naszych uczniów i tacy, którym "rejon" okazał się nie taki straszny i znaleźli się w elicie gimnazjalistów - uczestników etapu finałowego. Są to: Lawinia Napiontek (klasa II a), Dawid Matus (III b) i Marta Tesz (II a).
     Największy sukces odniosła Lawinia Napiontek startująca w matematycznej lidze zadaniowej uzyskując tytuł laureata !!!
     Tytuł finalisty uzyskali: Dawid Matus z wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii (do tytułu laureata zabrakło mu 3,1% pkt. !!!) i Marta Tesz z wojewódzkiego konkursu z języka niemieckiego (do tytułu laureata zabrakło jej
5,6% pkt.!!!).

Laureatce i finalistom, jak i ich opiekunom serdecznie gratulujemy !!!