dokumenty szkoły

z życia szkoły

© 2010 by WM

OGŁOSZENIE O DNIU DLA ZDROWIA

W związku z przygotowaniami do tegorocznych obchodów DNIA DLA ZDROWIA, które w bieżącym roku szkolnym odbędą się pod hasłem przewodnim „ABY ZDROWYM BYĆ, TRZEBA UMIEĆ ŻYĆ” zapraszamy uczniów klas I – III gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o uzależnieniach i środkach uzależniających.

ZASADY ORGANIZACJI I PLANOWANY PRZEBIEG KONKURSU:

1. Za organizację oraz przebieg konkursu odpowiedzialne jest Szkolne Koła Ligi Ochrony Przyrody.
2. W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele klas od I do III naszego gimnazjum.
3. Każda klasa może wystawić do konkursu max 5 osób, a minimalnie 2 osoby.
4. Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłaszać się do organizatora konkursu (opiekuna SK LOP p. W. Zygadlewicza) w terminie do 30 września 2010 r.
5. Eliminacje do konkursu odbędą się w październiku 2010r. . Do finału konkursu przechodzi 5 osób z najwyższymi wynikami.
7. Finał konkursu odbędzie się pod koniec października 2010 r.
8. Zarówno eliminacje do konkursu, jak i jego finał będą polegały na wypełnieniu przez uczestników testu jednokrotnego wyboru.
9. Wygrają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na największą liczbę pytań. Dla zdobywców 3 pierwszych miejsc przewidziane są
dyplomy i nagrody.
10. W przypadku zdobycia przez kilku zawodników jednakowej – najwyższej liczby punktów zostanie zorganizowana dogrywka.
11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystego apelu, który odbędzie się w czwartym tygodniu listopada 2010 r. Dokładna data zostanie podana w terminie bliższym planowanym obchodom DNIA DLA ZDROWIA (będzie to prawdopodobnie 25
lub 26 listopada 2010 r.), w drugim tygodniu po obchodach ŚWIATOWEGO DNIA RZUCANIA PALENIA TYTONIU.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE ORGANIZATORZY !!!

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz w regulaminie na stronie internetowej zespołu szkół lub szkolnego Koła LOP oraz bezpośrednio u opiekuna koła.