dokumenty szkoły

z życia szkoły

© 2010 by WM

OGÓLNOMIEJSKIE TARGI EDUKACYJNE

Już po raz drugi odbędą się w Grudziądzu Ogólnomiejskie Targi Edukacyjne Szkół Ponadgimnazjalnych.
   Targi adresowane są w szczególności do tegorocznych uczniów klas III gimnazjum
i ich rodziców, którzy będą mięli możliwość zapoznać się z kompleksową ofertą edukacyjną wszystkich grudziądzkich szkół ponadgimnazjalnych.
   - Wierzę, że tego typu spotkania pomagają młodzieży podjąć trafną decyzję w wyborze dalszej drogi i kierunku rozwoju. To doskonała okazja, by zasięgnąć informacji i opinii o szkołach i profilach kształcenia.
   - Prezentacja możliwości kształcenia się młodzieży w naszym mieście podczas Ogólnomiejskich Targów to najlepszy sposób dotarcia zarówno do uczniów i rodziców, bowiem pozwala w jednym miejscu uzyskać kompleksową informację dotyczącą oferty edukacyjnej.
   - Taka forma prezentacji możliwości kształcenia się młodzieży w naszym mieście jest atrakcyjna i wygodna. Stanowi uzupełnienie dla tradycyjnych „dni otwartych”, które co roku organizują poszczególne szkoły – mówi prezydent Robert Malinowski.
   Podczas Targów gimnazjaliści będą mieli okazję porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami oraz z nauczycielami, którzy udzielą informacji o profilach i formach edukacji w poszczególnych szkołach.
   Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do hali klubu Sportowego OLIMPIA przy ul. Piłsudskiego 25 marca (czwartek) w godz. od 9.00 do 17.00.