Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2014/2015
Nazwisko i imię |
Rodzaj zajęć |
Dzień |
Godzina |
Sala |
Gaździak Danuta |
Zespół wyrównawczy z chemii dla kl. IIIA,IIIB Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii |
Wtorek Środa |
14.30-15.15 14.30-15.15 |
13 13 |
Gzella Agnieszka |
Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z matematyki Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki |
Środa Środa |
13.40-14.25 14.30-15.15 |
2 2 |
Figura Hanna |
Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z j. polskiego Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego |
Poniedziałek Środa |
13.40-14.25 13.40-14.25 |
8 8 |
Kołtun Anita |
Zajęcia wyrównawcze w kl. IB Zajęcia rytmiczno – ruchowe „ Sprawny pierwszak” |
Wtorek Wtorek |
8.00-8.45 12.40-13.25 |
36 36 |
Klabuhn Marcin |
Gimnastyka korekcyjna Zawody sportowe |
Środa Wg.harmonogramu |
11.50-12.35 |
Salka |
Grajewska Treder Marita |
Zajęcia wyrównawcze w kl. VB Rajdy piesze i rowerowe |
Czwartek |
13.40-14.25 |
52 |
Jurzysta Beata |
Zespół wyrównawczy z ed. polonistycznej i matematycznej |
Wtorek Środa |
12.45-13.30 12.45-13.30 |
53 53 |
Krajinska Barbara |
Zespół wyrównawczy z ed. polonistycznej i matematycznej Koło dla uczniów kl. II i III |
Środa Poniedziałek |
8.00-8.45 12.45-13.30 |
54 54 |
Lisewska Dorota |
Zespół wyrównawczy z j. angielskiego |
Poniedziałek Czwartek |
12.45-13.30 12.45-13.30 |
2 53 |
Matus Hanna |
Zespół wyrównawczy z j. niemieckiego |
Poniedziałek |
13.40-15.15 |
22 |
Stempień Anna |
Koło doskonalące technikę czytania oraz umiejętności matematyczne Koło wokalne |
Środa Czwartek |
11.40.12.25 12.40-13.25 |
38 38 |
Szulc Lewandowka Hanna |
Chór szkolny |
Wtorek |
13.40-15.15 |
18 |
Szymańska Iwona |
Zajęcia wyrównawcze Koło recytatorsko – literackie |
Czwartek Piątek |
8.00-8.45 12.45-13.30 |
39 39 |
Tadrowska Aneta |
Zajęcia dodatkowe z historii i przyrody Wycieczki historyczne |
Czwartek Wg. harmonogramu |
13.40-14.25 |
50 |
Woźniak Adrian |
Zajęcia z j. angielskiego dla kl. VIA,VIB |
Piątek |
13.40-15.15 |
7 |
Wiśniewska Anna |
Zajęcia wyrównawcze Zajęcia plastyczno-techniczne „Kolorowe kredki” |
Czwartek Czwartek |
8.00-8.45 12.45-13.30 |
37 37 |
Dobrzyńska Pakowska Anna |
Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy Koło Caritas |
Poniedziałek Wtorek |
15.40-16.05 13.40-14.25 |
13 13 |
Głodowska Anna |
Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z j. polskiego Zajęcia „Czytanie najmłodszym” |
Poniedziałek Piątek |
14.30-15.15 11.50-12.35 |
52 |
Górecki Paweł |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu |
Wtorek Środa |
14.30-15.15 14.30-15.15 |
27 27 |
Gralak Sylwia |
Gimnastyka korekcyjna Zawody sportowe |
Środa Wg.harmonogramu |
8.00-8.45 |
salka |
Gzella Krzysztof |
Koło komputerowe |
Środa Piątek |
15.20-16.05 13.40-14.25 |
20 20 |
Makowska Beata |
Szkolne koło Caritas-SP Szkolne Koło Caritas-GIM. |
Środa Wtorek |
15.20-1605 14.30-15.15 |
13 13 |
Meller Robert |
Gimnastyka korekcyjna Zawody sportowe |
Wtorek Wg. harmonogramu |
8.00-8.45 |
Salka |
Redmer Grażyna |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego kl. IIIA Wyjścia do kina-teatru. |
Poniedziałek |
14.30-15.15 |
28 |
Roś Ewa |
Zajęcia taneczno-artystyczne |
Poniedziałek Czwartek |
15.15-16.00 15.15-16.00 |
Salka |
Stodolska Halina |
Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu z matematyki Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki |
Poniedziałek Piątek |
14.30-15.15 13.40-14.25 |
12 12 |
Świerszczko Jolanta |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego Spotkania Samorządu Uczniowskiego |
Wtorek Poniedziałek |
14.30-15.15 8.00-8.45 |
23 23 |
Ziółkowski Janusz |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z fizyki |
Poniedziałek |
14.30-15.15 |
12 |
Lewicka Beata |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z geografii |
Wtorek Czwartek |
8.00-8.45 14.30-15.15 |
10 |